home

MCj04234750000[1]O Medu a skořici
Je zjišt
ěno, že směs medu a skořice léčí většinu nemocí. Dnešní vědci jej doporučují jako velmi účinný lék na všechny druhy nemocí. Med může být užíván bez jakýchkoliv vedlejších účinků na všechny druhy nemocí. Vědci zjistili, že ačkoliv je med sladký, jestliže se bere ve správných dávkách jako lék, nemůže ublížit ani diabetickým pacientům. Týdeník World News, vycházející v Kanadě, ve svém vydání uveřejnil následující seznam nemocí, které mohou být léčeny medem a skořicí jako výsledek studií západních vědců.


Nemoci srdce:
Smíchejte med a mletou sko
řici a mažte na chléb místo džemu nebo marmelády a jezte pravidelně k snídani. Snižuje to hladinu cholesterolu v krvi a cévách a chrání pacienty před infarktem. Ti, kteří už infarkt prodělali a budou jíst toto denně, budou se držet míle daleko od dalšího infarktu. Pravidelné snídaně tohoto druhu ulevují při zadýchávání a posilují srdeční tep. V Americe a Kanadě, různé domy s ošetřovatelskou péčí léčí takto své pacienty, kteří jsou ve věku, kdy cévy a žíly ztrácejí svou pružnost a

MCj04348210000[1]MCj02321670000[1]mohou se ucpávat. Med a skořice vracejí cévám a žilám jejich pružnost.

 


Artritida:
Artriti
čtí pacienti mohou denně, ráno a večer, jeden šálek horké vody s 2lžičkami medu a 1malou lžičkou skořice. Berou - li to pravidelně může se vyléčit dokonce i chronická artritida. Dle výsledků průzkumu dělaného na universitě v Copenhavenu bylo zjištěno, že ze 100 pacientůčených 1 lžící medu a lžičkou skořice před snídaní, 73 nemocných bylo úplně zbaveno bolesti a do měsíce nemocní, kteří se nemohli pohybovat, začali chodit bez bolestí.


Infekce mo
čového měchýře
Rozpustit 2 lžíce medu a 1 lži
čku skořice ve sklenici vlažné vody a vypít. Tím se odstraní infekce měchýře a močových cest.


Bolesti zub
Smíchejte 1 lžíci sko
řice a 5 lžic medu. Aplikujte 3x na bolavý zub a bolest přestane.


Chloresterol:
2 lžíce medu a 3
čajové lžičky skořice smíchané s 2dcl horké vody, které podávali pacientům s vysokou hladinou cholesterolu dokázaly snížit hladinu cholesterolu o 10% do 2 hodin.Podává - li se 3x denně je vyléčen i pacient s chronicky vysokou hladinou cholesterolu. Dle informací zmíněného časopisu i samotný pravý med,je - li užíván denně, zabraňuje zvyšování cholesterolu.


Nachlazení:
Ti, kdo trpí na
časté nachlazení, by měli užívat 3x denně 1 lžíci vlažného medu s 1/4 lžičky skořice po dobu 3 dnů. Tím se vyléčí nachlazení, chronický kašel a pročistí průdušky.


Potíže se žaludkem
 Med se sko
řicí úspěšněčí bolesti žaludku a chrání žaludek od vzniku žaludečních vředů.
Plynatost:
Dle studií provád
ěných v Indii a Japonsku med a skořice zabraňují tvoření nadbytečných plynů při trávení.


Posílení imunitního systému:
Každodenní užívání medu a sko
řice posiluje imunitní systém a chrání tělo před viry a bakteriemi a brání útokům virových infekcí. Vědci zjistili, že med obsahuje obrovské množství železa a vitaminů. Pravidelné užívání medu posiluje bílé krvinky v jejich boji s viry a bakteriemi.


T
ěžký žaludek
1 lži
čka skořice a 2 lžíce medu pře d jídlem zabraňuje zvýšení kyselosti žaludku i u nejtěžších jídel.

 

MPj04332180000[1]Chřipka
V
ědci ve Španělsku zjistili, že med obsahuje přírodní látky, které zabíjejí kmeny chřipky a chrání před ní pacienty.


Dlouhov
ěkost
Čaj vyrobený z medu a skořice, je-li brán pravidelné, zabraňuje potížím dlouhého věku. Vezměte 4 lžíce medu, 1 lžíci skořice, se 3 šálky vody a uvařte jako čaj. Pijte 1/4 šálku 3x denně. To udržuje kůži čerstvou a hebkou až do vysokého věku. Délka života stále vzrůstá a i 100 letí lidé mohou být svěží, jako ve 20 letech.


Pupínky:
3 lžíce medu a 1 lži
čka skořice se smíchá v pastu. Ta se aplikuje na pupínky před spaním a ráno se smyje teplou vodou. Když to děláte denně pupínky  do týdne zmizí i s kořeny.


Kožní infekce
Aplikace medu a sko
řice na postižená místa léčí ekzémy i pásový opar a všechny typy kožních infekcí.


Hubnutí:
Každý den ráno,1/2 hodiny p
řed snídaní na lačný žaludek a večer před spaním
vypijte šálek medu se sko
řicí. Pravidelné užívaní sníží váhu i u mimořádně obézních osob. Pravidelné užívaní zabraňuje usazování tuku i při požívání mimořádně tučných jídel.

MCj04363060000[1]Rakovina:
Nedávné výzkumy provád
ěné v Japonsku a Austrálii prokázali, že i pokročilá rakovina kostí, žaludku a střev může být s úspěchem léčena. Pacienti trpící těmito druhy rakoviny by měli užívat lžíci medu a lžíci skořice 3x denně.

MCj04363910000[1]Chronická únava:
Nedávné studie ukazují, že cukr obsažený v medu nejvíce pomáhá p
ři regeneraci tělesných sil. Pacienti-senioři užívající med a skořici v poměru 1 ku 1 jsou čilejší a ohebnější. Dr Milton, který tyto výzkumy prováděl říká,že 1 lžíce medu a malá lžička skořice smíchané s vodou a brané několikrát denně a hlavně kolem 3hodiny odpoledne, kdy začíná klesat tělesná vitalita obnoví do týdne vitalitu těla.


Zápach z úst:
Lidé v Jižní Africe už odedávna první co ráno ud
ělají je to,že kloktají 1
lžíci medu a lžíci sko
řice smíchané s horkou vodou. Jejich dech tak zůstává
čerstvý po celý den.

Záv
ěrem

Co
říci závěrem? Myslím, že Vám to určitě neublíží a že je nejlepší to vyzkoušet.

MCj04281170000[1]Co myslíte? Vzpomínáte, když jsme byli děti? Krajíc chleba pomazaný čerstvým máslem a posypaný skořicí patřil mezi oblíbené pochoutky. Asi na tom něco je!

 

 

                                                                          

 

 

 

 

 

 Jarka Komárková